Aktualności Dom LIFESTYLE

MAGIA ZIMY ZAKLĘTA W SCYZORYKU VICTORINOX

W tym roku subtelne śnieżynki zagościły na okładkach scyzoryka świątecznej edycji Pioneer X Winter Magic. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, od rewolucyjnego wzoru i faktury po czarującą zawieszkę w kształcie płatka

Data publikacji: 2020-10-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MAGIA ZIMY ZAKLĘTA W SCYZORYKU VICTORINOX
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

W tym roku subtelne śnieżynki zagościły na okładkach scyzoryka świątecznej edycji Pioneer X Winter Magic. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, od rewolucyjnego wzoru i faktury po czarującą zawieszkę w kształcie płatka śniegu.

MAGIA ZIMY ZAKLĘTA W SCYZORYKU VICTORINOX Dom, LIFESTYLE - W tym roku subtelne śnieżynki zagościły na okładkach scyzoryka świątecznej edycji Pioneer X Winter Magic. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, od rewolucyjnego wzoru i faktury po czarującą zawieszkę w kształcie płatka śniegu.

Wirujące płatki śniegu na tle szaro-niebieskiego nieba to jeden z bardziej urzekających momentów, tworzący magię świąt. Teraz będzie go można mieć zawsze przy sobie. W tym roku subtelne śnieżynki zagościły na okładkach scyzoryka świątecznej edycji Pioneer X Winter Magic. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, od rewolucyjnego wzoru i faktury po czarującą zawieszkę w kształcie płatka śniegu.

Pioneer X Winter Magic to wyjątkowa, świąteczna propozycja od Victorinox. Znana, wytłaczana okładzina Alox przybrała zupełnie nowy wygląd. Okładki scyzoryka przyciągają wzrok delikatnie wygrawerowanymi płatkami śniegu. Szaro-niebieskie tło przywołuje na myśl barwy grudniowego nieba. Dzięki bardzo oryginalnej fakturze kolor Pioneer X Winter Magic nieznacznie zmienia się w zależności od światła i kąta jego padania. Uroczym i modnym dodatkiem jest również zawieszka w kształcie płatka śniegu, którą można przyczepić nie tylko do scyzoryka, ale również bransoletki czy naszyjnika.

Misterny wzór to nie jedyny detal, który wyróżnia tegoroczną edycję scyzoryka Winter Magic. W nowej odsłonie został on wyposażony w dziewięć praktycznych narzędzi, w tym duże ostrze, nożyczki, śrubokręt 7,5 mm i przyrząd do zdejmowania izolacji. Dzięki temu Victorinox Pioneer może się stać praktycznym i eleganckim partnerem, w życiu codziennym, jak i podczas dalszych podróży.

Pioneer X Winter Magic dostępny jest w liczbie wyłącznie 10 000 sztuk. Zapakowany został w specjalne pudełko upominkowe. Całość stanowi doskonały prezent dla miłośników świąt i zimy, a także dla każdego, kto przywiązuje wagę do szczegółów.

Victorinox słynie z ponad 130-letniego doświadczenia w produkcji wysokiej jakości noży w Szwajcarii. Marka gwarantuje, iż wszystkie noże i narzędzia są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Każdy element ma dożywotnią gwarancję na wszelkie wady materiałowe i produkcyjne.

A to już wiesz?  Gdy nastaje zmrok… budzi się technologia

Wszystkie noże spełniają bardzo wysokie standardy jakości Victorinox i są w 100% wyprodukowane w Szwajcarii.

Narzędzia:

ostrze, duże
nożyczki
rozwiertak, szpikulec
otwieracz do puszek
śrubokręt 3 mm
otwieracz do kapsli
śrubokręt 7,5 mm
przyrząd do zdejmowania izolacji
kółko do kluczy

 

wysokość: 14,9 mm
długość: 93 mm
waga: 94,5 g

Zawieszka

dołączona zawieszka w kształcie płatka śniegu
testowana pod kątem reakcji alergicznych

Cena: 350 PLN

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
MAGIA ZIMY ZAKLĘTA W SCYZORYKU VICTORINOX Dom, LIFESTYLE - W tym roku subtelne śnieżynki zagościły na okładkach scyzoryka świątecznej edycji Pioneer X Winter Magic. Projektanci zadbali o najdrobniejsze detale, od rewolucyjnego wzoru i faktury po czarującą zawieszkę w kształcie płatka śniegu.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy