Okna

Metal i szkło czyli industrialnie pod prysznicem – galeria

Metal i szkło czyli industrialnie pod prysznicem – galeria Strefa prysznicowa w dzisiejszej łazience to nie tylko miejsce, które powinno zapewniać wysoki komfort użytkowania, ale

Metal i szkło czyli industrialnie pod prysznicem – galeria

Strefa prysznicowa w dzisiejszej łazience to nie tylko miejsce, które powinno zapewniać wysoki komfort użytkowania, ale i stanowić jeden z elementów wystroju, który decyduje o charakterze całego wnętrza. Dzięki najmodniejszym w ostatnim czasie połączeniom szkła i metalu, stworzenie współczesnego, industrialnego wystroju leży w zasięgu naszej ręki. Oto kilka propozycji, które z pewnością trafią w gusta wielbicieli nowoczesnych aranżacji.

1) Metaliczny blask.
Geometryczne kształty i wysoki połysk metalowych elementów konstrukcji nadaje wnętrzu bardzo eleganckiego i wspólczesnego charakteru.

2) Subtelne chromowania.
Delikatny, chromowany uchwyt w prostym kształcie oraz pozostałe metalowe wykończenia kabiny sprawiają, że szklana konstrukcja dodaje wnętrzu lekkości i optycznie je powiększa.

3) Intymnie i współcześnie.
Częściowo zabudowana strefa prysznicowa to modne w ostatnim czasie rozwiązanie, które dzięki bocznej ścianie daje poczucie intymności. Wykonane z przejrzystego szkła, wykończone połyskującymi elementami drzwi do kabiny balansują wrażenie zamknięcia przestrzeni, nadając wnętrzu lżejszego, nowoczesnego charakteru.

4) Smukła linia.
Wąskie, pionowe tafle przejrzystego szkła wykończone podłużnymi metalowymi listwami, w zestawie z minimalistycznym, pionowym uchwytem i białymi ścianami dają wrażenie wysmuklenia i optycznie podwyższają pomieszczenie. Prosta forma pozwala wkomponować taką strefę prysznicową we wnętrza utrzymane w bardzo różnorodnym stylu.

A to już wiesz?  Niezwykły klimat poddasza, czyli kilka słów o całkiem niebanalnym wnętrzu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy