AGD

Nowe modele odkurzaczy Bora

MATERIAŁ PRASOWY Warszawa, 24 października 2014 Nowe modele odkurzaczy Bora Okres jesienno-zimowy pomimo braku pylenia jest bardzo trudny dla alergików. W sezonie grzewczym śluzówki dróg

MATERIAŁ PRASOWY

Warszawa, 24 października 2014

Nowe modele odkurzaczy Bora

Okres jesienno-zimowy pomimo braku pylenia jest bardzo trudny dla alergików. W sezonie grzewczym śluzówki dróg oddechowych są wysuszone, przez co dolegliwości osób uczulonych nasilają się. Swobodny oddech umożliwia czyste i odpowiednio wilgotne powietrze w mieszkaniu. W jego zapewnieniu pomoże jeden z nowych modeli odkurzaczy Bora firmy MPM.

Odkurzacz z filtrem wodnym
Bora 1

bora-mod-13-002-2014-10-24 _ 16_58_43-80

bora-mod-11-001-2014-10-24 _ 17_02_16-80

Odkurzacz z filtrem wodnym
Bora 3

W powietrzu wraz z kurzem unoszą się liczne mikroorganizmy i pyłki, które podrażniają drogi oddechowe osób uczulonych. Roztocza wywołujące reakcje alergiczne rozwijają się w domowym otoczeniu, ponieważ żywią się głównie złuszczonym naskórkiem ludzkim. Ogrzewane powietrze dodatkowo wysusza śluzówki, co potęguje dyskomfort alergików. Ulgę domownikom przynosi wietrzenie pomieszczeń, jednak jest to pomoc doraźna. Nowe odkurzacze wodne Bora firmy MPM umożliwiają niemal całkowite pozbycie się kurzu z otoczenia, a jednocześnie zapewniają świeże i nawilżone powietrze w domu.

Wszystkie modele Bora wyposażone są w dwa filtry, które eliminują kurz i zapobiegają jego unoszeniu się w powietrzu. Pierwszym z nich jest filtr wodny. Zanieczyszczenia podczas odkurzania zasysane są do zbiornika i topione z ogromną siłą w wodzie, która dzięki swojej gęstości zatrzymuje je i gwarantuje, że nie wydostaną się z powrotem do otoczenia. Następnie powietrze filtrowane jest z pozostałych drobinek kurzu przez filtr HEPA, gwarantujący niemal 100% oczyszczenie. Wydmuchiwane powietrze jest czyste i nawilżone. Ponadto filtr można skropić olejkiem, dzięki czemu w pomieszczeniach unosić się będzie przyjemny, świeży zapach.

Zastosowanie filtra wodnego, a tym samym pominięcie worków na zanieczyszczenia sprawia, że moc ssania nie spada podczas sprzątania. Jest to szczególnie istotne dla posiadaczy zwierząt, których sierść wplątuje się w włókna tkanin, przez co trudno jest się jej pozbyć. Stała, duża siła ssania pozwala odkurzyć nawet najtrudniejsze w czyszczeniu powierzchnie i materiały. Ponadto Bora 3 posiada możliwość regulacji pracy odkurzacza. Pozwala to zoptymalizować zużycie energii i poziom hałasu, dopasowując moc do odkurzanych powierzchni. Nowe modele Bora 1 i 3 posiadają szereg końcówek umożliwiających odkurzanie poszczególnych powierzchni, takich jak dywany, płytki, tapicerki mebli czy żaluzje i zasłony. Podczas czyszczenia parkietów nie trzeba obawiać się zarysowań, ponieważ specjalna szczotka została wykonana z miękkiego włosia, a kółka odkurzaczy pokryte są gumą.

A to już wiesz?  5 funkcji piekarnika, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu

Odkurzacze wodne z rodziny Bora są bardzo proste i bezpieczne w obsłudze. Do pojemnika wystarczy wlać wodę, włożyć go do odkurzacza, nałożyć pokrywkę i rozpocząć sprzątanie. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po skończonym odkurzaniu można łatwo wyjąć pojemnik, wylać kurz? i już! Cząsteczki pyłu pozostaną w niej i nie będą unosić się przy opróżnianiu. To wszystko sprawia, że nawet alergicy bez obaw o problemy z oddychaniem mogą dokładnie sprzątnąć cały dom.

Odkurzacz wodny Bora 1 MOD-11

Cena: 599 zł

Funkcje:
? odkurzanie dywanów, wykładzin, tapicerki i parkietów
? 2-stopniowy system filtrowania
? pojemnik na wodę 1,2 L
? filtr HEPA z możliwością płukania
? metalowa rura teleskopowa
? wszystkie kółka gumowane ? nie rysują podłogi
? wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacza
? przewód zasilający o długości 5,5 m
? zasięg odkurzacza 9 m
? automatyczny zwijacz przewodu
? podciśnieniowe zamknięcie pojemnika

Wyposażenie:
? głowica podłogowo ? dywanowa
? turbo szczotka
? przystawka szczelinowa
? szczotka do żaluzji
? szczotka okrągła
? szczotka parkietowa
? uchwyt do umieszczenia akcesoriów
? odświeżacz powietrza

Odkurzacz wodny Bora 3 MOD-13

Cena: 749 zł

Funkcje:
? odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki
? 2-stopniowy system filtrowania
? pojemnik na wodę 1,2 L
? filtr HEPA z możliwością płukania
? plastikowa rura teleskopowa z ergonomicznym uchwytem
? gumowane wszystkie kółka
? regulacja siły ssania
? wygodny uchwyt do przenoszenia odkurzacza
? przewód zasilający o długości 5,5 m
? zasięg odkurzacza 9 m
? automatyczny zwijacz przewodu
? podciśnieniowe zamknięcie pojemnika
? podwójne ssanie

Wyposażenie:
? głowica podłogowo ? dywanowa
? turbo szczotka
? przystawka szczelinowa
? szczotka do żaluzji
? szczotka okrągła
? szczotka parkietowa
? uchwyt do umieszczenia akcesoriów
? odświeżacz powietrza

##

Informacje na temat firmy MPM
Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

A to już wiesz?  Zawsze błyszczące naczynia. Jak dbać o zmywarkę, aby osiągnąć taki efekt?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy