Aktualności Dom LIFESTYLE

#TREND: Łazienka na wagę złota

#TREND: Łazienka na wagę złota
Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do przestrzeni sanitarnych wkraczają złote

Data publikacji: 2020-09-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #TREND: Łazienka na wagę złota
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do przestrzeni sanitarnych wkraczają złote akcenty.

#TREND: Łazienka na wagę złota Dom, LIFESTYLE - Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do przestrzeni sanitarnych wkraczają złote akcenty.

Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do przestrzeni sanitarnych wkraczają złote akcenty. Nie ma tu jednak przepychu i przesadzonych stylizacji, jest za to spójność i harmonia. Szlachetne barwy i materiały znajdują odzwierciedlenie w detalach.

Nawet najmniejsze elementy mają istotne znaczenie w aranżacji. Często stają się punktem centralnym i niczym biżuteria nadają ton całej stylizacji. Dlatego też urządzając łazienkę warto przemyśleć w szczególności dobór takich rozwiązań, jak armatura sanitarna, przycisk spłukujący czy odwodnienie prysznicowe. W tym przypadku wachlarz możliwości jest szeroki, bowiem złoto niejedno ma oblicze.

Nowoczesny romantyzm

Pierwszą propozycją jest czerwone złoto. Sprawdzi się w łazienkach urządzonych w kobiecym stylu, w których subtelny wdzięk, szlachetne materiały i wyraziste akcenty wzajemnie się uzupełniają. W porównaniu do klasycznej wersji jest bardziej delikatne, stonowane i minimalistyczne. To propozycja dla osób ceniących z jednej strony ponadczasowość w aranżacji, z drugiej – lekkość i nowoczesną elegancję. Czerwone złoto współgra stylistycznie z bielą, ciepłymi beżami, pudrowym różem, kremowymi i szampańskimi odcieniami.

Dobra optyka

Złoto w wersji klasycznej wprowadza do wnętrza ciepło i elegancję. Niezwykle ważne jest, aby zestawić je z bardziej stonowanymi barwami, takimi jak biel i czerń. Taka kolorystyka pozwoli wydobyć jego urok i nadać aranżacji wyrafinowany charakter. Warto także zadbać o spójność wizualną. Teraz, dzięki innowacyjnej technologii i powłokom PVD, możemy dopasować do armatury sanitarnej także przycisk spłukujący i profil prysznicowy. Takie rozwiązania pozwolą nam zadbać o harmonię i stworzyć ponadczasowe wnętrze.

Polecane do łazienki na wagę złota:

Przycisk TECEsquare II i profil prysznicowy TECEdrainprofile w kolorze czerwonego złota

Przycisk TECEsquare II i profil prysznicowy TECEdrainprofile w kolorze złota optycznego

A to już wiesz?  Jak sobie radzić ze szczekającym psem sąsiada?

Szklany przycisk TECEsquare

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
#TREND: Łazienka na wagę złota Dom, LIFESTYLE - Po latach popularności minimalistycznych aranżacji nadszedł czas na zmiany. Do przestrzeni sanitarnych wkraczają złote akcenty.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy